Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Enger, Erling(1899-1990)
Trestammer

Olje på lerret
63x71
Signert nede t.h.: EE

Vurdering
NOK 35 000–40 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00