Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Fjell, Kai (1907-1989)
Allé med løvtrær 1927

Olje på lerret
46x53
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell-27

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 26 000