Fjell, Kai(1907-1989)
Tømmerhus og skigard 1947
Olje på lerret
47x61
Signert og noe utydelig datert nede t.h.:
Kai Fjell -47 (?)
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 31 000
Olje på lerret
47x61
Kai Fjell -47 (?)
Vurdering