Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Tømmerhus og skigard 1947

Olje på lerret
47x61
Signert og noe utydelig datert nede t.h.:
Kai Fjell -47 (?)

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 31 000