Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1986

Olje på lerret
80x80
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 86

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering
NOK 50 000–60 000

Tilslag NOK 68 000