Wold-Torne, Oluf(1867-1919)
Halvakt
Olje på lerret, oppklebet på plate
69x51
Signert nede t.h.: OWT
Kunstnernes Hus, Oslo 1932, kat.nr. 15, med tittel: Mannlig modellstudie. Kunstnerforbundet, Oslo 1949, kat.nr. 36.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00