Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Wold-Torne, Oluf(1867-1919)
Halvakt

Olje på lerret, oppklebet på plate
69x51
Signert nede t.h.: OWT

Kunstnernes Hus, Oslo 1932, kat.nr. 15, med tittel: Mannlig modellstudie. Kunstnerforbundet, Oslo 1949, kat.nr. 36.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00