Casford, Michael(1940-2005)
Apekatter
Olje på lerret
165x130
Signert nede t.h.: Michael Casford
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
165x130
Vurdering
NOK 10 000–12 000