Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Casford, Michael(1940-2005)
Apekatter

Olje på lerret
165x130
Signert nede t.h.: Michael Casford

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 10 000