Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Thurman, Øistein (1922-1988)
Rød komposisjon 1972

Olje på lerret
130x95
Signert og datert nede t.h.: Thurman -72.

Påtegnet på baksiden, på lerretet: 23 1971 cm 130x95 Fullført 1972.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1972, kat.nr. 37.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 22 000 med forbehold