Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kystlandskap med blomstrende mandeltre 1918

Olje på lerret
48x65
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1918

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000