Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap med blomstrende syrinbusk
Olje på lerret, oppklebet på plate
60x74
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000
60x74
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering