Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kystlandskap med blomstrende syrinbusk

Olje på lerret, oppklebet på plate
60x74
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000