Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
To kvinner som plukker frukt

Olje på lerret
63x92
Signert nede t.h.: R Th

Lerret bemalt på baksiden: Landskap med hus.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 50 000