Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Onsager, Søren (1878-1946)
Oppstilling med kanne og frukter

Olje på lerret
50x61
Signert nede t.h.: Onsager

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering