Onsager, Søren(1878-1946)
Oppstilling med kanne og frukter
Olje på lerret
50x61
Signert nede t.h.: Onsager
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Olje på lerret
50x61
Signert nede t.h.: Onsager
Vurdering