Angst
Tresnitt i svart på tynt gulhvitt papir
Arket: 585x470 mm Motivet: 460x375 mm
Signert og datert med blyant nede t.h.: Edv. Munch 1912
1896. MM G 568. Sch.nr. 62. Woll nr. 93 c. Årstallet, 1912, skrevet under signaturen er idag nesten utvisket. Meget pent eksemplar. Brede marger. Registreringsbekreftelse fra Munch-museet medfølger.
Vurdering
NOK 600 000–800 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 18:00