Litografi i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 500x661 mm Motivet: 440x600 mm
Usignert.
1920. MM G 418. Sch.nr. 484. Woll nr. 648. Avhendet av Munch-museet i 1976 som vederlag for ervervet bilde. 2 stempler på baksiden av arket fra Munch-museet: "Munch-museet 1968. Bo nr. (påtegnet med penn:) 418-21. Sch.nr...." og "Fra Edvard Munchs testamentariske gave OSLO KOMMUNE". Opprinnelig fra Munchs testamentariske gave fra 1940 til Oslo Kommune. Meget pent eksemplar. Avhendelseserklæring fra Munch-museet medfølger.
Vurdering