Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 18:00
Arv

Litografi i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 568x424 mm Motivet: 442x315 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch.

1916 (?) MM G 545. Woll nr. 603. Pent eksemplar. Registreringsbekreftelse fra Munch-museet medfølger.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 60 000

Inheritance
Lithograph printed in black on medium thin cream wove
Sheet: 568x424 mm Image: 442x315 mm
Signed in pencil lower right: Edv Munch.
1916 (?) MM G 545. Woll no. 603.
Fine impression.
Certificate Confirmation from the Munch-museet follows.