Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Skogslandskap Aften 1897
Olje på lerret
86x68
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1897
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
86x68
Vurdering