Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Skogslandskap Aften 1897

Olje på lerret
86x68
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1897

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering