Ihlebæk, Ole Jakob(1948-)
Landskap II 1977
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: Ihlebæk 77
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 1 500
Olje på lerret
73x92
Vurdering
NOK 3 000–4 000