Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Ihlebæk, Ole Jakob(1948-)
Landskap II 1977

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: Ihlebæk 77

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 1 500