Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Holbø, Halvdan (1907-1995)
Elvelandskap 1975

Olje på lerret
65x58
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbø 1975

Bemalt plate med figurer i kystlandskap festet på baksiden.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering