Holbø, Halvdan(1907-1995)
Elvelandskap 1975
Olje på lerret
65x58
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbø 1975
Bemalt plate med figurer i kystlandskap festet på baksiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 2 000