Zorn, Anders(1860-1920)
Gärdesgård 1913
Radering, lysmål
40x31
Signert nede t.h.: Zorn. Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1913
Påtegnet med tittel Gärdesgård = Skigard på baksiden. Asplund 257 16-18.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 7 500 med forbehold