Zorn, Anders(1860-1920)
Vassende kvinne
Radering, lysmål
30x22
Signert nede t.h.: Zorn
Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1912
Vurdering
NOK 12 000–14 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 10 500
Radering, lysmål
30x22
Signert nede t.h.: Zorn
Vurdering
NOK 12 000–14 000