Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Zorn, Anders (1860-1920)
Vassende kvinne

Radering, lysmål
30x22
Signert nede t.h.: Zorn

Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1912

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 12 000–14 000

Tilslag NOK 10 500