Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Liten gutt

Olje på lerret
67x54
Signert nede t.h.: L. Eikaas

Påtegnet med årstall 1954 på baksiden av lerretet.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 30 000