Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Fra Flatdal Telemark 1935

Olje på plate
32x38
Signert og datert nede t.h.: HK-35 Signert nede t.v.: H Kihle

Påtegnet med tittel og signert på baksiden.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 8 000