Hjertsen, Sverre(1909-1968)
Rullestener Lista 1949
Olje på lerret
97x119
Signert og datert nede t.h.: Sverre Hjertsen -49.
Påtegnet med tittel på baksiden av blindrammen. Annen tittel på baksiden av blindrammen: Sommermorgen.
Vurdering
NOK 4 000–5 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00