Hokstad, Oskar(1894-1982)
Åkerlandskap 1918
Olje på lerret
45x55
Signert og datert nede t.v.: Oskar Hokstad. 1918
Hokstad var trøndermaler.
Vurdering
NOK 4 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 2 500
Olje på lerret
45x55
Hokstad var trøndermaler.
Vurdering
NOK 4 000