Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Hokstad, Oskar (1894-1982)
Åkerlandskap 1918

Olje på lerret
45x55
Signert og datert nede t.v.: Oskar Hokstad. 1918

Hokstad var trøndermaler.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 4 000