Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Hokstad, Oskar(1894-1982)
Åkerlandskap 1918

Olje på lerret
45x55
Signert og datert nede t.v.: Oskar Hokstad. 1918

Hokstad var trøndermaler.

Vurdering
NOK 4 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 2 500