Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Nielssen, Finn (1908-1962)
Marin 1945

Olje på lerret
33x41
Signert og datert nede t.h.: Fini -45

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

?, kat.nr. 47.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 2 000