Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Onsager, Søren (1878-1946)
Måneskinn Capri

Olje på plate
46x37
Signert nede t.h.: S. O.

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen: Maaneskin (Capri).

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering