Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Mæhle, Ole (1904-1990)
Pinse

Olje på plate
73x116
Signert nede t.h.: Ole Mæhle

Påtegnet med tittel, datert 1950-51 og signert på
baksiden av platen

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 12 500 med forbehold