Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Pedersen, Hugo Vilfred (1870-1959)
Kystby

Olje på lerret
48x69
Signert nede t.v.: Hugo V P

Dansk kunstner.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000