Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Pedersen, Hugo Vilfred(1870-1959)
Kystby

Olje på lerret
48x69
Signert nede t.v.: Hugo V P

Dansk kunstner.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 2 400