Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Refsum, Tor(1894-1981)
Stavkirke 1975

Olje på plate
56x48
signert og datert nedet.v.: T Refsum-1975

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av platen.

Kunstnernes Hus, Oslo 1975, kat.nr. 19

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 1 800