Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Onsager, Søren (1878-1946)
Gateparti

Olje på lerret
28x39
Signert nede t.h.: S. Onsager

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering