Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Onsager, Søren(1878-1946)
Gateparti

Olje på lerret
28x39
Signert nede t.h.: S. Onsager

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 3 000