Ukjent, kunstner
Mannsportrett med langkikkert
Olje på lerret
92x64
Usignert.
Noe utydelig påtegnet på baksiden av blindrammen: "Ths Williams Sim... Smith Sutton". Engelsk polarfarer?
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 8 000