Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Ukjent, kunstner
Mannsportrett med langkikkert

Olje på lerret
92x64
Usignert.

Noe utydelig påtegnet på baksiden av blindrammen: "Ths Williams Sim... Smith Sutton". Engelsk polarfarer?

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 8 000