Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Ukjent, kunstner
Skuter i månelys

Olje på lerret
34x21
Signert nede t.h.: H Lund

Det kan ikke bekreftes at dette er Henrik Lund.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000