Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Ukjent, kunstner
Sommer ved Seinen 1951

Olje på plate
46x55
Stedsbestemt, utydelig signert og datert nede t.h.: ...-51. Paris

Påtegnet med tittel samt: Quais à Paris.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000