Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Merton, Erling (1898-1967)
Vår 1941

Olje på plate
30x38
Signert og datert nede t.h.: E Merton 41

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering