Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Merton, Erling (1898-1967)
Fiskeskøyte og fjell 1948

Olje på lerret
63x86
Signert og datert nede t.h.: E Merton 48

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering