Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Urdal, Atle(1913-1988)
Sørlandet

Olje på lerret
50x61
Signert nede t.h.: Atle Urdal

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 2 500