Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Ulving, Even (1863-1952)
Skjærgårdslandskap med hus

Olje på lerret
34x49
Signert nede t.v.: E. Ulving.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering