Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Fra Enebakk 1950

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: E.H.J. 50

Påtegnet med tittel, datert 1950 og signert på baksiden av platen, samt påtegnet med dedikasjon.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering