Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Juell, Tore (1942-)
Fra Skåtøy

Olje på plate
33x41
Signert nede t.v.: T. Juell

Påtegnet med tittel, datert 79 og signert på baksiden av platen.

UTSTILT:

?Kat.nr.23.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering