Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Ukjent, kunstner
Slagsmål

Olje på plate
31x27
Usignert

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 1 700