Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Holbø, Halvdan(1907-1995)
Høst, Lillehammer 1987

Olje på lerret
58x65
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbø 1987

Påtegnet med tittel på baksiden på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 5 000