Holbø, Halvdan(1907-1995)
Høst, Lillehammer 1987
Olje på lerret
58x65
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbø 1987
Påtegnet med tittel på baksiden på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 5 000