Kihle, Harald(1905-1997)
Fra Urbö (Haugen) Arabygdi
Olje på lerret
57x65
Signert nede t.v.: HK
Påtegnet med tittel, årstall 1938 og signert på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
57x65
Signert nede t.v.: HK
Vurdering