Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Kihle, Harald (1905-1997)
Fra Urbö (Haugen) Arabygdi

Olje på lerret
57x65
Signert nede t.v.: HK

Påtegnet med tittel, årstall 1938 og signert på baksiden.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000