Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Fra Urbö (Haugen) Arabygdi

Olje på lerret
57x65
Signert nede t.v.: HK

Påtegnet med tittel, årstall 1938 og signert på baksiden.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 40 000