Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Kihle, Harald (1905-1997)
Myklestøyl Botndalen

Olje på plate
28x35
Signert nede t.h.: H Kihle

Påtegnet med tittel, årstall 1955 og signert på baksiden.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 18 000