Kihle, Harald(1905-1997)
Myklestøyl Botndalen
Olje på plate
28x35
Signert nede t.h.: H Kihle
Påtegnet med tittel, årstall 1955 og signert på baksiden.
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på plate
28x35
Signert nede t.h.: H Kihle
Vurdering
NOK 20 000