Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Seilbåter i rom sjø 1883
Olje på lerret
51x71
Signert nede t.v.: J. Bennetter. Datert nede t.h.: 25/8 1883.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på lerret
51x71
Vurdering
NOK 30 000