Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Seilbåter i rom sjø 1883

Olje på lerret
51x71
Signert nede t.v.: J. Bennetter. Datert nede t.h.: 25/8 1883.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 25 000