Borgen, Fredrik(1852-1907)
Vinterlandskap med gårdstun
Olje på lerret
46x74
Signert nede t.v.: Fr. Borgen
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 78 000
Olje på lerret
46x74
Signert nede t.v.: Fr. Borgen
Vurdering