Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Borgen, Fredrik(1852-1907)
Vinterlandskap med gårdstun

Olje på lerret
46x74
Signert nede t.v.: Fr. Borgen

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 78 000