Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Meidell, Ørnulf
Høiseth Seterne Telemark

Olje på lerret
59x70
Signert nede t.h.: Ø Meidell

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, av lerretet.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering