Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Lystad, Elsa (1899-1970)
Vertshus i Moret 1938

Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.h.: Elsa Lystad -38

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering