Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Merton, Erling(1898-1967)
Stemorsblomster i krukke

Olje på plate
30x26
Signert nede t.h.: E. Merton.

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00