Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Trær i høstfarger 1943
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: R.Th 43
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
60x73
Vurdering
NOK 15 000