Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Trær i høstfarger 1943

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: R.Th 43

Vurdering
NOK 15 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 8 000