Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Knoff, Johan (1935-)
Spillehall San Fransisco 1980

Olje på lerret
88x119
Signert og datert nede t.h.: Knoff 80

Påtetgnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: Gambling.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 10 000