Engebret, Bjarne(1905-1985)
Hus og jorder 1950
Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: Bjarne Engebret 1950
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 1 400
Olje på plate
50x61
Vurdering
NOK 2 000